PROGRAM | OYUN | VİDEO | FİLM | C.STRİKE |

3d Studio Max ile Kendi Ordunuzu Yapın | Görsel Egitim Seti Görsel Anlatım Lordsebouyari

Join the forum, it's quick and easy

3d Studio Max ile Kendi Ordunuzu Yapın | Görsel Egitim Seti Görsel Anlatım Lordsebouyari

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3d Studio Max ile Kendi Ordunuzu Yapın | Görsel Egitim Seti Görsel Anlatım

ERKAN
    ERKAN

3d Studio Max ile Kendi Ordunuzu Yapın | Görsel Egitim Seti Görsel Anlatım Empty 3d Studio Max ile Kendi Ordunuzu Yapın | Görsel Egitim Seti Görsel Anlatım

Mesaj tarafından ERKAN Ptsi Ağus. 02 2010, 10:19

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

3d Studio Max Ordu Yapımı ve Yürüyüşü Görsel Egitim Seti

Bu egitim setiyle konumu ve animasyonu üzerinde tam bir denetime sahip 3d ordu asker Oluşturacaksınız.Heyecan verici bir set
    Bildiğiniz gibi, parçacıkları düşünebiliriz hemen her şey yapmak için kullanılabilir. Bu eğitimde
    sadece bir çok güzel yollarını parçacıkların çok çok hayatınızı kolaylaştırmak için kullanılabilecekyollara bir göz
    atacağız. Tabii ki partiküller ile yapılan her şey bakmak mümkün olmayacak, fakat biz bir şey çok heyecan
    verici 3d ordu oluşturacağız.Biz konumu ve animasyon üzerinde tam denetime sahip bir yürüyüş 3d ordu asker Oluşturacagız

HOTFİLE

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Password: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati Ptsi Mayıs 20 2024, 11:46