PROGRAM | OYUN | VİDEO | FİLM | C.STRİKE |

` Pa Cfg (Premium v2 ~ Only Headshot) (Freeware) Lordsebouyari

Join the forum, it's quick and easy

` Pa Cfg (Premium v2 ~ Only Headshot) (Freeware) Lordsebouyari

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

` Pa Cfg (Premium v2 ~ Only Headshot) (Freeware)

uluer70
    uluer70

` Pa Cfg (Premium v2 ~ Only Headshot) (Freeware) Empty ` Pa Cfg (Premium v2 ~ Only Headshot) (Freeware)

Mesaj tarafından uluer70 C.tesi Şub. 18 2012, 23:51

CFG İsmi : PA (Depresion)

CFG Boyutu : 56 KB

CFG Yapımcısı : Swp_Caca

Lisans : Free

Kısa Açıklama ; Yapım Aşamasını anlatıyorum. Yalanım varsa ALLAH Yukarda

Bu CFG ' leri neden yapıyorsun caca , para kazanmık için mi diyorsanız yanılıyorsunuz. Satış yapmıyorum!

Özel üyelere vererek artık emegimin karsılıgını almış oluyorum. Günlerce Kodla CACA , Koy Foruma herkes indirsin , çalsın

Yok yağ gerçekten ben CFG Yaparken ne kadar zorluklar çekiyorum, biliyormusunuz?

Cl_cmdrate 101 mi olsun 133 mü olsun hangisinde daha fazla hs atar forumqs üyeleri vs vs düşüncelerimi kimse anlayamaz!

CFG Yapmayı seviyorum çünkü şu aralar Psikolojik sıkıntılar (pa) yaşıyorum ve bana çok iyi geliyor

Hele o CFG' yi denerken Sıcak Sıcak HS Atmak yokmu Cool

Her neyse Yapım 3 Gün sürdü Evde başladım , dayımlarda devam ettim. Tabi napıyor la bu dingil tarzındaki arkamdan konusmalara kulak asmadım.

Dizüstünü götürürken çok zorlanmadım değil. Ve Eve gelip ertesi günün sabahı olmak üzere şu 2 gündür yeni kodlar ekledim çıkardım güzel bi CFG Elde ettim

CFG 'yİ Kullananlar Sıcak Sıcak Pide almak yerine sıcak sıcak hs atacak ,)

Gözle Görülür Özellikler ;

- Hızlı Oyun

(Ya salak mı bu arkadaş speed var diyo diyenler CFG Sonrası farkı görecek , galiba bi komutla sxe kırdım ben hacu,

awp_zoom vs inanılmaz hızlandı rate'den olabilirmi o ayrı bi konu)

- Süper Sxe İşleyen Bunny Ayarları.#

- Her zamanki gibi Ses , Oyuncu Paketi

- İnanılmaz No Recoil ve Aim Komutları

- Göz almayan görüntü ve kasmayan cs[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati Ptsi Mayıs 20 2024, 07:23